Ammuntojen tulokset 2014

selaa -1 vuosi    selaa +1 vuosi


Päivitetty viimeksi 12.07.2019

HUOMIO! Jos nimesi on väärässä sarjassa, jäsentiedoista puuttuu syntymäaika.
Ilmoita syntymäaikasi Tampsin Karille, hän lisää sen tietoihin.
Jos sinun suorituksesi puuttuu listasta, sitä ei ole kirjattu tietokoneella vaan paperille.
Seuraan kuulumattomattomien ampujien tulokset eivät näy listassa, tarvittaessa saat todistuksen suorituksestasi valvojalta.


NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Ala-Ikkelä EeroNUORET885914725.07.2014
Lehtimäki OskariNUORET686413230.05.2014
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Ojanpää JariYLEINEN959418906.07.2014
Kangasniemi JaniYLEINEN959118608.08.2014
Granholm MarkusYLEINEN918918015.08.2014
Ilomäki MikaYLEINEN938617916.05.2014
Mattila JussiYLEINEN878617327.06.2014
Peltokoski RaineYLEINEN878617306.07.2014
Anttila JuhaYLEINEN858517015.08.2014
Risku Petri JuhaYLEINEN848316701.08.2014
Kaappola MikaYLEINEN877816522.08.2014
Risku Mika MattiYLEINEN807715713.06.2014
Hautamäki LariYLEINEN847215601.08.2014
Ala-Ikkelä Janne IlmariYLEINEN797615525.07.2014
Granholm MikaYLEINEN837215523.05.2014
Kotkaniemi MikaYLEINEN787615423.05.2014
Peltomaa MarkoYLEINEN767615206.07.2014
Viitanen JoniYLEINEN817115224.08.2014
Salonen HenriYLEINEN787315106.06.2014
Pääkkönen JanneYLEINEN767214823.05.2014
Ranta MikaYLEINEN757114603.08.2014
Itäluoma JarmoYLEINEN806114106.07.2014
Salmela Ville RikhardYLEINEN806014001.08.2014
Viitala AriYLEINEN726814013.06.2014
Laakso AnneYLEINEN706913924.08.2014
Närvä SakariYLEINEN706713713.06.2014
Latva-Panula MikoYLEINEN746213608.08.2014
Kallio-Könnö ToniYLEINEN755913422.08.2014
Kivimäki JariYLEINEN736113427.07.2014
Latvanen JarkkoYLEINEN696413327.06.2014
Suomela JaakkoYLEINEN716213315.08.2014
Ala-Seppänen JuhaYLEINEN676513223.05.2014
Väistö Harri SakariYLEINEN696313206.07.2014
Latvanen MarkkuYLEINEN666413027.07.2014
Pääkkönen VilleYLEINEN696113027.07.2014
Rinne AnttiYLEINEN745613022.08.2014
Pantti TommiYLEINEN656412901.08.2014
Keto-Aro KimmoYLEINEN695912803.08.2014
Nurmela JanneYLEINEN705812822.08.2014
Kiviluoma KalleYLEINEN685812606.06.2014
Pietari NikoYLEINEN655912427.07.2014
Rinne RekoYLEINEN685612425.07.2014
Viherlampi JuhaYLEINEN655912403.08.2014
Laakso HennaYLEINEN655812327.07.2014
Talvitie JoukoYLEINEN655812316.05.2014
Mannila MikkoYLEINEN724511722.08.2014
Mäki-Könnö MarkoYLEINEN615611708.08.2014
Mustonen TeroYLEINEN605611601.08.2014
Sillanpää Juho-PekkaYLEINEN674811508.08.2014
Rinne TapioYLEINEN615211308.08.2014
Marttunen RamiYLEINEN565511125.07.2014
Isokangas JarkkoYLEINEN614911025.07.2014
Kujala MikkoYLEINEN555410923.05.2014
Hannuksela RaineYLEINEN624610827.07.2014
Korvajärvi SamiYLEINEN565210825.07.2014
Peltola JoonasYLEINEN555310822.08.2014
Tampsi Kari MikaYLEINEN545410806.06.2014
Hakamaa MarkoYLEINEN624510713.06.2014
Parvinen KalleYLEINEN555210713.06.2014
Uusi-Rajasalo MarkkuYLEINEN545310727.07.2014
Telanne Mikko Juhani YLEINEN525210413.06.2014
Laine JaniYLEINEN564710327.07.2014
Panttila VilleYLEINEN525110308.08.2014
Hautaviita OskariYLEINEN534810125.07.2014
Rinta-Valkama SamiYLEINEN544710127.07.2014
Pääkkönen Ari-PekkaYLEINEN51479806.07.2014
Mantila Pauli Juh.YLEINEN47459225.07.2014
Mäki-Rajala JariYLEINEN56359127.07.2014
Kinnunen JormaYLEINEN50398922.08.2014
Lakso MattiYLEINEN44378124.08.2014
Salmela KalleYLEINEN44378106.06.2014
Hongisto Juha-MattiYLEINEN42388022.08.2014
Hautakorpi JarkkoYLEINEN39357425.07.2014
Pöntinen NooraYLEINEN27174427.06.2014
Pellonniemi JaniYLEINEN424222.08.2014
Hautala Eero IisakkiYLEINEN393924.08.2014
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Hakola AnttiM50908817823.05.2014
Jokipii Jukka ArviM50918717824.08.2014
Kiviluoma Jari-MattiM50908617606.06.2014
Laakso MariaM50928317524.08.2014
Iso-Oja AkiM50858016506.06.2014
Lehtimäki HarriM50837916222.08.2014
Mäki-Reinikka JariM50836915208.08.2014
Hautamäki JukkaM50817015115.08.2014
Saviharju Seppo M50777114813.06.2014
Iso-Oja IsmoM50736914227.06.2014
Jokela LasseM50717014123.05.2014
Länsikallio JarmoM50696813716.05.2014
Hautamäki PerttiM50686313101.08.2014
Koivumäki TimoM50676313006.07.2014
Lappalainen LeoM50656212706.06.2014
Harju-Keturi Keijo ViljamiM50715012106.07.2014
Syrjälä MattiM50655011527.07.2014
Rinne JyriM50605411406.07.2014
Niemi TimoM50565110722.08.2014
Syrjälä JussiM50614610727.07.2014
Lehtinen Rauno JohannesM50594210101.08.2014
Hautamäki MarkkuM5053449708.08.2014
Pellonniemi TapaniM5054419523.05.2014
Lähdekorpi SimoM5049419001.08.2014
Viitamäki MattiM5043398227.06.2014
Hakoneva JuhaM5054278115.08.2014
Lehtinen JukkaM5040397927.06.2014
Seppänen TapioM5041357606.07.2014
Lähdekorpi KeijoM5046297527.06.2014
Toivakka JuhaniM50414116.05.2014
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Laakso JariM60979319024.08.2014
Orpana Juha TapioM60868417022.08.2014
Ojanpää JormaM60888016806.07.2014
Mattila JuhaniM60848216627.06.2014
Marttunen HeikkiM60817916022.08.2014
Petäys MattiM60857215722.08.2014
Saarenpää Pekka AnteroM60817515608.08.2014
Myllykangas MattiM60827215416.05.2014
Haahka JariM60836915206.06.2014
Tuovinen KariM60686813613.06.2014
Kivimäki JormaM60726313503.08.2014
Toivakka MattiM60884613416.05.2014
Iso-Oja JarmoM60725712906.06.2014
Mustonen OlaviM60675912622.08.2014
Rinta-Valkama HeikkiM60636012315.08.2014
Mäkiranta SailaM60615912006.07.2014
Rinne KyöstiM60615811924.08.2014
Saarimäki SimoM60645211601.08.2014
Ristilä JoukoM60624911127.07.2014
Kivistö RaunoM60614911006.07.2014
Koivumäki SeppoM60624811003.08.2014
Pääkkönen PenttiM60644611023.05.2014
Ala-Seppänen PauliM60604810827.07.2014
Hyvärinen HannuM60585010808.08.2014
Lohikoski SeppoM60565010601.08.2014
Salmela HeikkiM60614410501.08.2014
Nurmela HannuM60554910427.07.2014
Pääkkönen HeikkiM60554810323.05.2014
Kiviluoma MikkoM60564410013.06.2014
Sauna-Aho OivaM6053459816.05.2014
Itäluoma MaunoM6052429403.08.2014
Kaappola MauriM6047479422.08.2014
Ala-Kokko JuhaM6050429206.07.2014
Keski-Filppula MarkkuM6048418906.06.2014
Granholm HenriM6047398613.06.2014
Kiviluoma MarkkuM6045408506.07.2014
Kuusela MikkoM6050358501.08.2014
Mäki-Könnö ErkkiM6050358508.08.2014
Hongisto PenttiM6048358316.05.2014
Hangasluoma OssiM6044357906.06.2014
Järvilehto UntoM6045337824.08.2014
Peltomaa TapioM6040377716.05.2014
Kiviluoma PauliM6045317615.08.2014
Sillanpää PekkaM6040327206.07.2014
Levä HeikkiM6034336706.06.2014
Viitala EskoM6036316725.07.2014
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Yli-Kutsi EskoM70908117124.08.2014
Laakso Antti SamuelM70858116623.05.2014
Anttila MarkkuM70847415823.05.2014
Hietarinta Olavi JuhaniM70747214601.08.2014
Alanen OsmoM70766614216.05.2014
Välimäki MarkkuM70726013227.06.2014
Mäki-Kantti AnttiM70676313027.06.2014
Luoma RaimoM70666312927.07.2014
Häkäri Aaro MattiM70715512601.08.2014
Anttila AnttiM70715312424.08.2014
Kallio-Könnö PekkaM70616112206.07.2014
Peltomaa SeppoM70685011816.05.2014
Hanka PauliM70645211606.06.2014
Kahila MarkkuM70575711416.05.2014
Nurmela KaleviM70644711122.08.2014
Ala-Pantti JoukoM70545410803.08.2014
Koskinen MarttiM70604710706.07.2014
Pietari MarttiM70664010608.08.2014
Lehtinen ToivoM70584710501.08.2014
Perälä KaarloM70544910327.07.2014
Suikki HeikkiM70604310327.07.2014
Ilomäki AateM70544810206.06.2014
Lehto OlaviM70633910201.08.2014
Kujaristi VeijoM70564410001.08.2014
Kujala ErkkiM7053469908.08.2014
Kreko Alpo EinariM7050429201.08.2014
Ilomäki AarreM7046459116.05.2014
Haapaniemi TaunoM7046438901.08.2014
Aittokallio KaleviM7052358706.07.2014
Hyvärinen SeppoM7048398708.08.2014
Väistö Viljo EnsioM7052358706.07.2014
Talvitie HelgeM7044418516.05.2014
Hietaranta VeikkoM7043347716.05.2014
Peltonen OlaviM7037357206.06.2014
Salo-Jouppila JussiM7040327206.07.2014
Yli-Koski HeikkiM7036367201.08.2014
Järviluoma HeikkiM7035346927.07.2014
Länsikallio AulisM7045206508.08.2014
Viitala PenttiM7037215815.08.2014
Korvajärvi AarneM7026245006.06.2014
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Mäki-Filppula ToivoM80908417423.05.2014
Koivisto Matti HM80534810106.06.2014
Laurikainen VilhoM8045398424.08.2014
Korpi-Filppula UntoM8046267208.08.2014
Viitala AnteroM8040317116.05.2014
Lukinmaa KaukoM8036336916.05.2014
Viherlampi VoittoM8032275913.06.2014
Tuomi EskoM8022214323.05.2014
Perälä AhtiM8022133513.06.2014

Tulosrivejä yhteensä 933 kpl