Ammuntojen tulokset 2013

selaa -1 vuosi    selaa +1 vuosi


Päivitetty viimeksi 12.07.2019

HUOMIO! Jos nimesi on väärässä sarjassa, jäsentiedoista puuttuu syntymäaika.
Ilmoita syntymäaikasi Tampsin Karille, hän lisää sen tietoihin.
Jos sinun suorituksesi puuttuu listasta, sitä ei ole kirjattu tietokoneella vaan paperille.
Seuraan kuulumattomattomien ampujien tulokset eivät näy listassa, tarvittaessa saat todistuksen suorituksestasi valvojalta.


NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Ala-Ikkelä EeroNUORET756313807.06.2013
Lehtimäki OskariNUORET615511624.05.2013
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Ojanpää JariYLEINEN929118323.08.2013
Kangasniemi JaniYLEINEN929018202.08.2013
Risku Petri JuhaYLEINEN919018119.07.2013
Mattila JussiYLEINEN888617402.06.2013
Ala-Ikkelä Janne IlmariYLEINEN868617231.05.2013
Anttila JuhaYLEINEN918017110.05.2013
Granholm MarkusYLEINEN868016616.08.2013
Risku Mika MattiYLEINEN848016410.05.2013
Latvanen JarkkoYLEINEN818116224.05.2013
Ilomäki MikaYLEINEN837816124.05.2013
Ala-Seppänen JuhaYLEINEN817916030.06.2013
Peltokoski RaineYLEINEN857215716.08.2013
Kotkaniemi MikaYLEINEN817515631.05.2013
Kiviluoma KalleYLEINEN827315531.05.2013
Pääkkönen JanneYLEINEN827215416.08.2013
Viherlampi JuhaYLEINEN827115323.08.2013
Kaappola MikaYLEINEN817115216.08.2013
Granholm MikaYLEINEN767314925.08.2013
Närvä SakariYLEINEN747214602.08.2013
Tampsi Kari MikaYLEINEN737014302.08.2013
Keto-Aro KimmoYLEINEN717114224.05.2013
Latva-Panula MikoYLEINEN816114223.08.2013
Hautamäki LariYLEINEN736714005.07.2013
Iso-Oja Juha-PekkaYLEINEN726613824.05.2013
Viitala AriYLEINEN706813810.05.2013
Latvanen MarkkuYLEINEN696813705.07.2013
Korvajärvi SamiYLEINEN686813602.08.2013
Pääkkönen Ari-PekkaYLEINEN716513619.07.2013
Nurmela JanneYLEINEN736213523.08.2013
Rinne TapioYLEINEN706513516.08.2013
Itäluoma JarmoYLEINEN706413407.06.2013
Peltomaa MarkoYLEINEN706313310.05.2013
Mäki-Könnö MarkoYLEINEN676513225.08.2013
Rinne AnttiYLEINEN716113219.07.2013
Salonen HenriYLEINEN765613216.08.2013
Viitanen JoniYLEINEN696313219.07.2013
Pietari NikoYLEINEN686313102.06.2013
Kivimäki JariYLEINEN686213005.07.2013
Palander SamuYLEINEN646312702.08.2013
Telanne Mikko Juhani YLEINEN705512516.08.2013
Salmela Ville RikhardYLEINEN665812416.08.2013
Kallio-Könnö ToniYLEINEN665712319.07.2013
Rinta-Valkama SamiYLEINEN675512214.07.2013
Mustonen TeroYLEINEN616012102.08.2013
Pääkkönen VilleYLEINEN645712119.07.2013
Mantila Pauli Juh.YLEINEN655512031.05.2013
Talvitie JoukoYLEINEN714912010.05.2013
Hautaviita OskariYLEINEN704811816.08.2013
Pantti TommiYLEINEN635511810.05.2013
Sillanpää Juho-PekkaYLEINEN674611324.05.2013
Luukkanen VilleYLEINEN595311223.08.2013
Marttunen RamiYLEINEN565511114.06.2013
Uusi-Rajasalo MarkkuYLEINEN575411102.08.2013
Kujala MikkoYLEINEN604710719.07.2013
Peltola JoonasYLEINEN604710723.08.2013
Rinne RekoYLEINEN594610516.08.2013
Talvitie AriYLEINEN663910502.08.2013
Hongisto Juha-MattiYLEINEN574510216.08.2013
Isokangas JarkkoYLEINEN594310202.08.2013
Laine JaniYLEINEN534910202.06.2013
Väistö Harri SakariYLEINEN544710130.06.2013
Kinnunen JormaYLEINEN49489716.08.2013
Mäki-Rajala JariYLEINEN57379423.08.2013
Moilanen TeroYLEINEN50439325.08.2013
Parvinen KalleYLEINEN52419314.07.2013
Talvitie KariYLEINEN46418702.08.2013
Hakamaa MarkoYLEINEN45418616.08.2013
Lakso MattiYLEINEN57288502.08.2013
Ala-Harja JuhaYLEINEN41398025.08.2013
Hannuksela RaineYLEINEN46327823.08.2013
Panttila VilleYLEINEN49267523.08.2013
Hautakorpi JukkaYLEINEN626224.05.2013
Volama SamiYLEINEN30285823.08.2013
Pellonniemi JaniYLEINEN202031.05.2013
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Hakola AnttiM50939318610.05.2013
Jokipii Jukka ArviM50939018323.08.2013
Laakso MariaM50958718205.07.2013
Kiviluoma Jari-MattiM50928918107.06.2013
Saviharju Seppo M50888217010.05.2013
Iso-Oja AkiM50878216919.07.2013
Lehtimäki HarriM50838316617.05.2013
Hautamäki JukkaM50867916505.07.2013
Hautamäki PerttiM50817916002.06.2013
Iso-Oja IsmoM50807915919.07.2013
Lappalainen LeoM50816614717.05.2013
Jokela LasseM50696413323.08.2013
Lehtinen Rauno JohannesM50696413302.08.2013
Syrjälä JussiM50824913102.08.2013
Syrjälä MattiM50686213005.07.2013
Mäki-Reinikka JariM50666312916.08.2013
Länsikallio JarmoM50665512110.05.2013
Pellonniemi TapaniM50655411931.05.2013
Rinne JyriM50615711819.07.2013
Viitamäki MattiM50615411516.08.2013
Niemi TimoM50634911216.08.2013
Harju-Keturi Keijo ViljamiM50565110710.05.2013
Saarenpää Kai JuhaniM50574910602.08.2013
Korpela AskoM50574310016.08.2013
Nimell PekkaM5049489724.05.2013
Koivumäki TimoM5046428819.07.2013
Hautamäki MarkkuM5046398523.08.2013
Lähdekorpi SimoM5044357902.06.2013
Lähdekorpi KeijoM5037377402.06.2013
Lehtinen JukkaM5034316502.08.2013
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Laakso JariM60969519105.07.2013
Petäys MattiM60898617516.08.2013
Mattila JuhaniM60878417102.06.2013
Orpana Juha TapioM60898217102.08.2013
Kaappola MauriM60867315916.08.2013
Kivimäki JormaM60817815910.05.2013
Mäkiranta SailaM60807715725.08.2013
Tuovinen KariM60787615423.08.2013
Myllykangas MattiM60787515307.06.2013
Lohikoski SeppoM60757214731.05.2013
Saarenpää Pekka AnteroM60777014707.06.2013
Marttunen HeikkiM60747214614.06.2013
Ojanpää JormaM60746814202.08.2013
Rinta-Valkama HeikkiM60686813616.08.2013
Ala-Kokko JuhaM60706113131.05.2013
Haahka JariM60706113102.08.2013
Iso-Oja JarmoM60666513105.07.2013
Pääkkönen HeikkiM60666413016.08.2013
Toivakka MattiM60656412916.08.2013
Rinne KyöstiM60724611802.08.2013
Sauna-Aho OivaM60605711710.05.2013
Ala-Seppänen PauliM60605511525.08.2013
Koivumäki SeppoM60595611530.06.2013
Mustonen OlaviM60595611514.06.2013
Itäluoma MaunoM60585211024.05.2013
Sillanpää PekkaM60684110924.05.2013
Saarimäki SimoM60555310831.05.2013
Kiviluoma MikkoM60584710507.06.2013
Mäki-Könnö ErkkiM60564910510.05.2013
Anttalainen MarttiM60693310219.07.2013
Granholm HenriM60505010014.06.2013
Keski-Filppula MarkkuM60534710005.07.2013
Kuusela Reijo MattiM6052479924.05.2013
Marttila HannuM6048479519.07.2013
Peltomaa TapioM6057389507.06.2013
Kivistö RaunoM6048449202.08.2013
Nurmela HannuM6055379219.07.2013
Ristilä JoukoM6060319119.07.2013
Kiviluoma PauliM6048418930.06.2013
Pääkkönen PenttiM6045438810.05.2013
Hongisto PenttiM6046398514.06.2013
Viitala EskoM6049318025.08.2013
Salmela HeikkiM6045337819.07.2013
Järvilehto UntoM6038347216.08.2013
Kuusela MikkoM6038337123.08.2013
Hangasluoma OssiM6046196502.08.2013
Jokinen SauliM609916.08.2013
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Yli-Kutsi EskoM70898917831.05.2013
Laakso Antti SamuelM70878717410.05.2013
Välimäki MarkkuM70818016114.06.2013
Anttila MarkkuM70837615923.08.2013
Hietarinta Olavi JuhaniM70837215505.07.2013
Hanka PauliM70747314724.05.2013
Luoma RaimoM70737314623.08.2013
Alanen OsmoM70727014214.06.2013
Anttila AnttiM70696713630.06.2013
Kahila MarkkuM70736113405.07.2013
Koskinen MarttiM70665812405.07.2013
Ala-Pantti JoukoM70636012331.05.2013
Pietari MarttiM70695412307.06.2013
Lehto OlaviM70645812214.07.2013
Suikki HeikkiM70605311310.05.2013
Karhula RistoM70634911202.08.2013
Kujaristi VeijoM70664611210.05.2013
Järviluoma HeikkiM70614911014.06.2013
Kujala ErkkiM70614810914.06.2013
Lehtinen ToivoM70575110824.05.2013
Perälä KaarloM70634510802.08.2013
Kujanpää HeikkiM70594710614.06.2013
Nurmela KaleviM70555110616.08.2013
Peltomaa SeppoM70614510607.06.2013
Häkäri Aaro MattiM70534710014.06.2013
Ilomäki AarreM7050499914.06.2013
Ilomäki AateM7050459531.05.2013
Kallio-Könnö PekkaM7049469519.07.2013
Mäki-Kantti AnttiM7047459230.06.2013
Aittokallio KaleviM7054358916.08.2013
Hyvärinen SeppoM7044418516.08.2013
Talvitie HelgeM7051348507.06.2013
Peltonen OlaviM7042428431.05.2013
Salo-Jouppila JussiM7049358414.06.2013
Hietaranta VeikkoM7042398114.06.2013
Kreko Alpo EinariM7043378019.07.2013
Hietalahti ErkkiM7043327502.08.2013
Korvajärvi AarneM7038377510.05.2013
Yli-Koski HeikkiM7038377505.07.2013
Vanamo AnttiM7036336916.08.2013
Hautio AnttiM7036306619.07.2013
Viitala PenttiM7031255619.07.2013
Länsikallio AulisM7030255523.08.2013
Haapaniemi TaunoM7031235423.08.2013
Hakala HeikkiM7029144307.06.2013
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Mäki-Filppula ToivoM80868517119.07.2013
Laurikainen VilhoM80654410902.08.2013
Lukinmaa KaukoM80564810410.05.2013
Koivisto Matti HM80584410210.05.2013
Viitala AnteroM8043418410.05.2013
Tuomi EskoM8054298324.05.2013
Seppänen VilleM8040408002.08.2013
Mäkinen MikkoM8044267019.07.2013
Mäkinen AarnoM8035336802.08.2013
Korpi-Filppula UntoM8021113230.06.2013
Perälä AhtiM8017143110.05.2013

Tulosrivejä yhteensä 1041 kpl