Ammuntojen tulokset 2012

selaa -1 vuosi    selaa +1 vuosi


Päivitetty viimeksi 03.09.2018

HUOMIO! Jos nimesi on väärässä sarjassa, jäsentiedoista puuttuu syntymäaika.
Ilmoita syntymäaikasi Tampsin Karille, hän lisää sen tietoihin.
Jos sinun suorituksesi puuttuu listasta, sitä ei ole kirjattu tietokoneella vaan paperille.
Seuraan kuulumattomattomien ampujien tulokset eivät näy listassa, tarvittaessa saat todistuksen suorituksestasi valvojalta.


Sarjassa NUORET ei tuloksia...

NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Ojanpää JariYLEINEN969218806.07.2012
Risku Petri JuhaYLEINEN938417710.08.2012
Mattila JussiYLEINEN888717513.07.2012
Anttila JuhaYLEINEN877916622.07.2012
Granholm MarkusYLEINEN848216606.07.2012
Ilomäki MikaYLEINEN818116224.08.2012
Kaappola MikaYLEINEN817916010.08.2012
Peltomaa MarkoYLEINEN827816017.06.2012
Rinne AnttiYLEINEN847616010.08.2012
Risku Mika MattiYLEINEN837415710.08.2012
Nurmela SamiYLEINEN827415617.06.2012
Itäluoma JarmoYLEINEN816814920.05.2012
Viitanen JoniYLEINEN816814926.08.2012
Laine JaniYLEINEN737314624.08.2012
Ala-Seppänen JuhaYLEINEN737214520.05.2012
Kujala MikkoYLEINEN786614429.06.2012
Laine SanteriYLEINEN776714415.06.2012
Tampsi Kari MikaYLEINEN786514310.08.2012
Kotkaniemi MikaYLEINEN717014115.06.2012
Granholm MikaYLEINEN707014024.08.2012
Pääkkönen Ari-PekkaYLEINEN796114013.07.2012
Laine JarkkoYLEINEN716713826.08.2012
Kiviluoma KalleYLEINEN686813620.05.2012
Nurmela JanneYLEINEN766013608.06.2012
Viitala AriYLEINEN686813624.08.2012
Mäki-Könnö MarkoYLEINEN746113527.05.2012
Luukkanen VilleYLEINEN726213426.08.2012
Mannila MikkoYLEINEN716313413.07.2012
Keto-Aro KimmoYLEINEN696413326.08.2012
Väistö Harri SakariYLEINEN686513313.07.2012
Pietari NikoYLEINEN686313117.06.2012
Salmela Ville RikhardYLEINEN666513120.07.2012
Paloheimo JoonasYLEINEN745613026.08.2012
Parvinen KalleYLEINEN666312926.08.2012
Rinne RekoYLEINEN676012722.07.2012
Hautamäki LariYLEINEN636312620.07.2012
Latvanen MarkkuYLEINEN646112517.06.2012
Talvitie AriYLEINEN794612526.08.2012
Latvanen JarkkoYLEINEN616112224.08.2012
Palander SamuYLEINEN625912122.07.2012
Lähdekorpi ToniYLEINEN645612026.08.2012
Mäki-Rajala JariYLEINEN625812013.07.2012
Saarenpää JuusoYLEINEN606012024.08.2012
Talvitie KariYLEINEN635712026.08.2012
Ala-Ikkelä Janne IlmariYLEINEN625411610.08.2012
Pantti TommiYLEINEN724311510.08.2012
Talvitie JoukoYLEINEN585711513.07.2012
Kivimäki JariYLEINEN625211429.06.2012
Korvajärvi SamiYLEINEN575711424.08.2012
Pääkkönen VilleYLEINEN694511408.06.2012
Rinta-Valkama SamiYLEINEN615311410.08.2012
Rinne TapioYLEINEN635011310.08.2012
Marttunen RamiYLEINEN585411229.06.2012
Mustonen TeroYLEINEN615111215.06.2012
Pääkkönen JanneYLEINEN575511220.05.2012
Uusi-Rajasalo MarkkuYLEINEN565611224.08.2012
Närvä SakariYLEINEN575311022.07.2012
Hautaviita OskariYLEINEN585110910.08.2012
Sillanpää Juho-PekkaYLEINEN535210526.08.2012
Hakamaa MarkoYLEINEN554710220.05.2012
Viherlampi JuhaYLEINEN554710210.08.2012
Latva-Panula MikoYLEINEN544710115.06.2012
Moilanen TeroYLEINEN514910010.08.2012
Volama SamiYLEINEN524810022.07.2012
Ala-Harja JuhaYLEINEN48489624.08.2012
Hongisto Juha-MattiYLEINEN55409517.06.2012
Lakso MattiYLEINEN56369213.07.2012
Saviharju Sami Matias JuhaniYLEINEN58349220.05.2012
Mantila Pauli Juh.YLEINEN65269104.05.2012
Isokangas JarkkoYLEINEN51388906.07.2012
Harjunpää JaniYLEINEN52368822.07.2012
Salmela KalleYLEINEN50388827.05.2012
Kinnunen JormaYLEINEN45408508.06.2012
Peltola JoonasYLEINEN42327415.06.2012
Korkmaz Ali OsmanYLEINEN474710.08.2012
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Kiviluoma Jari-MattiM50939118426.08.2012
Hakola AnttiM50888717517.06.2012
Laakso MariaM50878617313.07.2012
Jokipii Jukka ArviM50888417210.08.2012
Lehtimäki HarriM50868617204.05.2012
Laine MarkkuM50828116327.05.2012
Mäki-Reinikka JariM50847716122.07.2012
Hautamäki JukkaM50827515708.06.2012
Iso-Oja IsmoM50836014310.08.2012
Iso-Oja AkiM50727014213.07.2012
Rinne JyriM50726814026.08.2012
Saarenpää Kai JuhaniM50786113926.08.2012
Ontto-Panula SeppoM50726413610.08.2012
Hautamäki PerttiM50706413422.07.2012
Lappalainen LeoM50706313320.05.2012
Pellonniemi TapaniM50656513004.05.2012
Saviharju Seppo M50656312829.06.2012
Nimell PekkaM50656212729.06.2012
Harju-Keturi Keijo ViljamiM50704611613.07.2012
Korpela AskoM50754011517.06.2012
Länsikallio JarmoM50684611404.05.2012
Lähdekorpi SimoM50595411326.08.2012
Syrjälä MattiM50664611229.06.2012
Niemi TimoM50654611113.07.2012
Jokela LasseM50575311010.08.2012
Syrjälä JussiM50654511013.07.2012
Lehtinen Rauno JohannesM50654410913.07.2012
Koivumäki TimoM50535010315.06.2012
Lehtinen JukkaM50663610213.07.2012
Lähdekorpi KeijoM50524910120.05.2012
Hakoneva JuhaM5052479929.06.2012
Hautamäki MarkkuM5047408722.07.2012
Viitamäki MattiM5032306222.07.2012
Marttila Hannu PekkaM50222229.06.2012
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Laakso JariM60989719513.07.2012
Ojanpää JormaM60968718327.05.2012
Mattila JuhaniM60948417811.05.2012
Haahka JariM60858016515.06.2012
Rinne KyöstiM60847916322.07.2012
Saarenpää Pekka AnteroM60807915913.07.2012
Mäkiranta SailaM60827615804.05.2012
Petäys MattiM60837215526.08.2012
Myllykangas MattiM60797415310.08.2012
Orpana Juha TapioM60767314910.08.2012
Iso-Oja JarmoM60767214810.08.2012
Lohikoski SeppoM60737214529.06.2012
Kivimäki JormaM60776714415.06.2012
Tuovinen KariM60727114315.06.2012
Saarimäki SimoM60706913913.07.2012
Hyvärinen HannuM60776013722.07.2012
Peltomaa TapioM60765913513.07.2012
Toivakka MattiM60666613224.08.2012
Anttalainen MarttiM60765513122.07.2012
Koskinen MarttiM60656212710.08.2012
Pietari MarttiM60645712120.05.2012
Kaappola MauriM60625511710.08.2012
Koivumäki SeppoM60585811624.08.2012
Hongisto PenttiM60605511504.05.2012
Pääkkönen PenttiM60585711520.05.2012
Rinta-Valkama HeikkiM60595511417.06.2012
Sillanpää PekkaM60595511426.08.2012
Mustonen OlaviM60565611224.08.2012
Ala-Kokko JuhaM60605011004.05.2012
Mäki-Könnö ErkkiM60614911020.05.2012
Kivistö RaunoM60565210806.07.2012
Itäluoma MaunoM60535110404.05.2012
Keski-Filppula MarkkuM60534910204.05.2012
Marttunen HeikkiM60515010108.06.2012
Granholm HenriM60534710026.08.2012
Järvilehto UntoM60534710029.06.2012
Ala-Seppänen PauliM6049469513.07.2012
Pääkkönen HeikkiM6050459511.05.2012
Sauna-Aho OivaM6044448827.05.2012
Nurmela HannuM6044418513.07.2012
Kiviluoma MikkoM6044398313.07.2012
Ristilä JoukoM6041418224.08.2012
Marttila HannuM6039397820.07.2012
Salmela HeikkiM6044327629.06.2012
Viitala EskoM6039377629.06.2012
Kiviluoma PauliM6032326424.08.2012
Kuusela MikkoM6032326424.08.2012
Hangasluoma OssiM6037236026.08.2012
Moilanen HeimoM6020183826.08.2012
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Yli-Kutsi EskoM70908917917.06.2012
Anttila MarkkuM70848316704.05.2012
Laakso Antti SamuelM70858216722.07.2012
Anttila AnttiM70847315722.07.2012
Hietarinta Olavi JuhaniM70777515210.08.2012
Luoma RaimoM70777315022.07.2012
Ilomäki AarreM70717114224.08.2012
Ala-Pantti JoukoM70676713426.08.2012
Mäki-Kantti AnttiM70726213429.06.2012
Aittokallio KaleviM70735612910.08.2012
Alanen OsmoM70626212404.05.2012
Kahila MarkkuM70675712411.05.2012
Koivisto Matti JM70625812015.06.2012
Lehtinen ToivoM70625812004.05.2012
Lehto OlaviM70625411611.05.2012
Kujala ErkkiM70605511510.08.2012
Hanka PauliM70555511013.07.2012
Häkäri Aaro MattiM70585110913.07.2012
Kujaristi VeijoM70624510715.06.2012
Järviluoma HeikkiM70574810504.05.2012
Kujanpää HeikkiM70535210527.05.2012
Ilomäki AateM70525210417.06.2012
Peltomaa SeppoM7053469926.08.2012
Suikki HeikkiM7055439829.06.2012
Hietalahti ErkkiM7050479729.06.2012
Karhula RistoM7053439606.07.2012
Salo-Jouppila JussiM7052449627.05.2012
Salmenoksa MattiM7061349510.08.2012
Nurmela KaleviM7047469308.06.2012
Peltonen OlaviM7058359326.08.2012
Perälä KaarloM7049439226.08.2012
Viitala PerttiM7051399022.07.2012
Hyvärinen SeppoM7045438826.08.2012
Talvitie HelgeM7045408504.05.2012
Yli-Koski HeikkiM7042377927.05.2012
Kreko Alpo EinariM7038367420.07.2012
Hietaranta VeikkoM7040337304.05.2012
Hautio AnttiM7033306317.06.2012
Länsikallio AulisM7033286122.07.2012
Viitala PenttiM7032265810.08.2012
Korvajärvi AarneM7025204513.07.2012
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Mäki-Filppula ToivoM80898717629.06.2012
Lukinmaa KaukoM80584410204.05.2012
Kallionpää EinoM80633810110.08.2012
Viherlampi VoittoM8058389617.06.2012
Koivisto Matti HM8057389517.06.2012
Mäkinen AarnoM8048408827.05.2012
Laurikainen VilhoM8040397917.06.2012
Korpi-Filppula UntoM8041337422.07.2012
Mäkinen MikkoM8036286417.06.2012
Seppänen VilleM8032316310.08.2012
Viitala AnteroM8033265904.05.2012
Tuomi EskoM8035235829.06.2012
Perälä AhtiM8022153704.05.2012

Tulosrivejä yhteensä 1040 kpl