Ammuntojen tulokset 2019

selaa -1 vuosi    selaa +1 vuosi


Päivitetty viimeksi 12.07.2019

HUOMIO! Jos nimesi on väärässä sarjassa, jäsentiedoista puuttuu syntymäaika.
Ilmoita syntymäaikasi Tampsin Karille, hän lisää sen tietoihin.
Jos sinun suorituksesi puuttuu listasta, sitä ei ole kirjattu tietokoneella vaan paperille.
Seuraan kuulumattomattomien ampujien tulokset eivät näy listassa, tarvittaessa saat todistuksen suorituksestasi valvojalta.


NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Lehtimäki OskariNUORET706613619.05.2019
Väistö SakuNUORET614911005.07.2019
Ala-Ikkelä EeroNUORET45418605.07.2019
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Ala-Ikkelä Janne IlmariYLEINEN939318606.07.2019
Ilomäki MikaYLEINEN939318606.07.2019
Mattila JussiYLEINEN858517006.07.2019
Risku Mika MattiYLEINEN858216712.07.2019
Tampsi Kari MikaYLEINEN897816723.05.2019
Peltokoski RaineYLEINEN857916419.05.2019
Viitala AriYLEINEN847916305.07.2019
Hautala Eero IisakkiYLEINEN857516019.05.2019
Risku Petri JuhaYLEINEN797915805.07.2019
Latvanen JarkkoYLEINEN787515306.07.2019
Viitanen JoniYLEINEN787515306.07.2019
Peltomaa MarkoYLEINEN797315224.05.2019
Itäluoma JarmoYLEINEN777315007.06.2019
Kujala MikkoYLEINEN786914724.05.2019
Kaappola MikaYLEINEN766814406.07.2019
Peltola JoonasYLEINEN756914403.07.2019
Pääkkönen VilleYLEINEN796414324.05.2019
Latva-Panula MikoYLEINEN806214203.07.2019
Pääkkönen JanneYLEINEN766414024.05.2019
Huhtanen JereYLEINEN766313912.07.2019
Latvanen MarkkuYLEINEN756413906.07.2019
Keto-Aro KimmoYLEINEN716613707.06.2019
Vuori Jani KristianYLEINEN686713506.07.2019
Rinne RekoYLEINEN706213206.07.2019
Salonen HenriYLEINEN666413006.07.2019
Harju-Panula VesaYLEINEN775212906.07.2019
Martola JaakkoYLEINEN755412903.07.2019
Ala-Seppänen JuhaYLEINEN646112512.07.2019
Laakso AnneYLEINEN636212519.05.2019
Kallio-Könnö ToniYLEINEN655712212.07.2019
Salmela Ville RikhardYLEINEN635311606.07.2019
Salmela KalleYLEINEN575311006.07.2019
Soini TapioYLEINEN614911006.07.2019
Granholm MikaYLEINEN565310912.07.2019
Rinta-Valkama SamiYLEINEN595010919.05.2019
Haapaniemi JyrkiYLEINEN565110712.07.2019
Mustonen TeroYLEINEN584910712.07.2019
Pantti TommiYLEINEN614210312.07.2019
Hongisto Juha-MattiYLEINEN574510212.07.2019
Närvä SakariYLEINEN713110206.07.2019
Pihlajamäki MikkoYLEINEN51479806.07.2019
Pöntinen NooraYLEINEN52409224.05.2019
Sillanpää Juho-PekkaYLEINEN46418728.06.2019
Marttila MarjukkaYLEINEN48338112.07.2019
Mäki-Reinikka Anni MaijaYLEINEN41408124.05.2019
Talvitie KariYLEINEN42388028.06.2019
Kivimäki JariYLEINEN747428.06.2019
Marttila Topi IlmariYLEINEN494912.07.2019
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Jokipii Jukka ArviM50878617324.05.2019
Laakso MariaM50887516319.05.2019
Saviharju Seppo M50827615824.05.2019
Jokela LasseM50856715212.07.2019
Mäki-Reinikka JariM50826915124.05.2019
Pellonniemi TapaniM50747014403.07.2019
Lehtinen Rauno JohannesM50615611712.07.2019
Koivumäki TimoM50584510303.07.2019
Hautala LasseM5055439807.06.2019
Toivakka JuhaniM5050409019.05.2019
Uusitalo Jussi OlaviM5041367705.07.2019
Viitamäki MattiM5043307306.07.2019
Hautamäki MarkkuM5040327212.07.2019
Lähdekorpi SimoM5037276412.07.2019
Hakoneva JuhaM5034296306.07.2019
Tala Antti Erkki SameliM50343412.07.2019
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Laakso JariM60929118319.05.2019
Rinne KyöstiM60827916106.07.2019
Ojanpää JormaM60857516003.07.2019
Orpana Juha TapioM60847215619.05.2019
Mattila JuhaniM60817415506.07.2019
Kivistö RaunoM60756714206.07.2019
Marttunen HeikkiM60736914212.07.2019
Saarenpää Pekka AnteroM60696613505.07.2019
Rinta-Valkama HeikkiM60695812707.06.2019
Lohikoski SeppoM60646112519.05.2019
Pääkkönen HeikkiM60646112519.05.2019
Saarimäki SimoM60655912406.07.2019
Kuusela Reijo MattiM60625611819.05.2019
Kaappola MauriM60585811606.07.2019
Sauna-Aho OivaM60704311306.07.2019
Hongisto PenttiM60605111103.07.2019
Ala-Seppänen PauliM60664310912.07.2019
Myllykangas MattiM60565210812.07.2019
Hyvärinen HannuM60584910706.07.2019
Ala-Kokko JuhaM60564810403.07.2019
Mäki-Könnö ErkkiM60535110412.07.2019
Itäluoma MaunoM60535010307.06.2019
Järvilehto UntoM6051419206.07.2019
Granholm HenriM6046438903.07.2019
Anttalainen MarttiM6044448806.07.2019
Nurmela HannuM6045378206.07.2019
Pääkkönen PenttiM6045317624.05.2019
Hangasluoma OssiM6042307212.07.2019
Kiviluoma MarkkuM6033326512.07.2019
Keski-Filppula MarkkuM6028285619.05.2019
Sillanpää PekkaM60424228.06.2019
Lähdeniemi MattiM6019113005.07.2019
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Laakso Antti SamuelM70868517107.06.2019
Koskinen MarttiM70766213806.07.2019
Hietarinta Olavi JuhaniM70735813105.07.2019
Kallio-Könnö PekkaM70656012512.07.2019
Suikki HeikkiM70605811806.07.2019
Nurmela KaleviM70615411512.07.2019
Ala-Pantti JoukoM70575611328.06.2019
Lehtinen ToivoM70624710919.05.2019
Perälä KaarloM70525110306.07.2019
Kahila MarkkuM70623910128.06.2019
Kujala ErkkiM70574310024.05.2019
Peltonen OlaviM7051479828.06.2019
Talvitie HelgeM7051449503.07.2019
Kujanpää HeikkiM7045337812.07.2019
Yli-Koski HeikkiM7044347806.07.2019
Haapaniemi TaunoM7042357703.07.2019
Pietari MarttiM7047307705.07.2019
Välimäki MarkkuM70767624.05.2019
Salo-Jouppila JussiM7037367303.07.2019
Hietaranta VeikkoM7035336812.07.2019
Korvajärvi AarneM7029285706.07.2019
Hautala JaakkoM70535319.05.2019
Luoma RaimoM70494912.07.2019
NimiSarjaTulos1Tulos2YHT:PVM.
Koivisto Matti HM80525210424.05.2019
Lukinmaa KaukoM80535110424.05.2019
Viherlampi VoittoM8044398303.07.2019
Tuomi EskoM8046337903.07.2019
Korpi-Filppula UntoM8038337106.07.2019
Perälä AhtiM8021204106.07.2019

Tulosrivejä yhteensä 395 kpl